Rita Ora me urim më të veçantë për Kosovën

Shpërndaje

Ylli i muzikës, Rita Ora ka bërë një prej urimeve më të spikatura sot në Facebook, me rastin e 13 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Ajo është shfaqur me veshje tradicionale shqiptare, dhe duket mjaft bukur.

“Gëzuar 13 vjetorin e pavarësisë, Kosova ime”, thotë Rita.