Publikohet video nga aksioni i sotëm policor në Haraçinë (Video)

Shpërndaje

Policia ka publikuar video nga aksioni i sotëm në Haraçinë.

Siç ka njoftuar ministri i punëve të brendshme, Oliver Spasovski, janë arrestuar tetë persona, në mesin e të cileve edhe një polic.

Gjatë aksionit është konfiskuar dr*ogë dhe ar*më.

Aksion policor sot në mengjes është zhvilluar edhe në Sveti Nikollë, ku është arrestuar një person.