Këngëtarja serbe propozon martesë Bill Gates pasi ai u nda nga Melinda ish gruaja e tij!

Shpërndaje

Lajmi se themeluesi i kompanisë “Microsoft” po divorcohet nga gruaja e tij Melinda pas 27 vitesh martesë tronditi publikun botëror, por duket se këngëtarja Neda Ukraden ishte i lumtur, e cila menjëherë i “hodhi një sy” miliarderit amerikan.

Neda vendosi t’i dërgojë një mesazh të qartë një prej njerëzve më të pasur në botë, përmes Instagram “Bill, le të plakemi së bashku”, shkroi Neda me zgjuarsi dhe bëri të gjithë adhuruesit e saj të reagojnë.

Komenti i i saj në Instagram: