Antonela Berisha: Dua meshkuj mbi 40-vjeç, mund të më ngacmoni lirisht

Shpërndaje

Ish-konkurrentja e Përputhen, Antonela Berisha, ka shokuar me deklaratën e saj, lidhur me meshkujt që asaj i pëlqejnë.

Ajo e ftuar në rubrikën ‘Trotuar’ në emisionin “E Diell”, ku po diskutohej për temën “A duhet të lejohen meshkujt e femrat mbi 40-vjeç në klube nate?”, ishte pro që burrat dhe gratë mbi 40-vjeç të shkojnë në klube nate.

Ajo ka shtuar se burrat mbi 40-vjeç mund ta ngacmojnë lirisht.

“Unë personalisht i pëlqej meshkujt 40, mund të më ngacmoni lirisht, kanë çdo lloj eksperiencë, kanë inteligjencë, kanë eksperiencë seksuale. Ka shumë 40-vjeçar seksual që presin akoma”, tha ajo.