Shokohet Daut Haradinaj, infermierja i kërkon dëshminë e vaksinimit në emision, kështu reagon ai!

Shpërndaje

Te dielën rifilloj emisioni me i ndjekur në vend që transmetohet në RTK1, “Kojshia Show” ku mysafir ishte Kandidati për Kryetar të Komunës së Prishtinës nga AAK, Daut Haradinaj.

Ai shokohet kur në emision pasi futet një infermiere dhe i kërkon dëshminë e vaksinimit.

Ndiqeni minutën e 44 të emisionit për ta pare reagimin e tij.