El Cheka: Ahmeti dhe Duraku përqeshin Karadakun, do ti shesim në treg po s’ka kush i merr

Shpërndaje

Në bombën e publikuar para disa orëve në profilin e Facebook-ut të El Chekas dëgjohet përsëri bisedë mes kreut të BDI-së Ali Ahmetit dhe Sadulla Durakut.

Ahmeti i thotë Durakut se vetëm Karadaku ankohen për reshjet e borës gjatë dimrit dhe se këtë e bëjnë vetëm që të marrin vëmendjen e mediave. Ata madje tallen me banorët e kësaj zone ku Aliu thotë se do tu kisha shitur në treg ndërsa Sadulla Duraku i replikon se askush nuk i merr këta.

Ja postimi i plotë në profilin e El Cheka:

Derguar nga Sami Ukshini, Val Zeka dhe Shek Hallaqi

Ali Ahmetit i pengon Karadaku dhe don me e shit ne pazar, por Sadulla Duraku thot se nuk i merr kush, ata tallen dhe thon se njerzit atje nuk kan hallin e rrugve te pa pastruara po vetem dojn me dal ne televizion, ndersa Sadulla Duraku i quan maxhup dhe i shan, ja gjuha e rrugacve.

Derguar nga Sami Ukshini, Val Zeka dhe Shek HallaqiAli Ahmetit i pengon Karadaku dhe don me e shit ne pazar, por Sadulla Duraku thot se nuk i merr kush, ata tallen dhe thon se njerzit atje nuk kan hallin e rrugve te pa pastruara po vetem dojn me dal ne televizion, ndersa Sadulla Duraku i quan maxhup dhe i shan, ja gjuha e rrugacve.