Nxehen gjakrat mes boksierit Mazrekajt dhe djalit të Arkani: Ja çfarë mesazhi ka boksieri shqiptar

Shpërndaje

Boksieri shqiptar, Petrit Mazrekaj, i cili pritet të ndeshet boks me djalin e kri*minelet famëkeq, Arkan, i ka dërguar një letër të hapur atij, duke ia kthyer ofendimit që djali i Arkanit ia bëri.

Mazrekaj i thotë atij se, do t’i tregojë në ring se çfarë do të thotë të jesh shqiptar me zemër Luani, e kush është një qyqar me shpirt të vogël e me origjinë nga kri*minelët.

Postimi i boksierit Mazarekaj: