Rrënqethëse: Me djegën për së gjalli në luftë bashk me Kufomat! Ja si shpëtova…!

Shpërndaje

Këtë të diele në emisionin “Kojshia Show” ishte mysafir Rexhep Hoti, nëkryetari i PDK-së dhe Selami Elshani, i mbijetuari i masa*krës së Krushes së Madhe dhe i djegur për së gjalli nga paramilitarët Serb.

Shikoni tregimin rrënqethës të tijë më poshtë nga minuta 41:00. /InfoKosova/.

Video: