A është ky klipi shqiptar më i nxehtë për këtë sezon?

Shpërndaje

Me ardhjen e sezonit veror, numri i projekteve që po publikohen është në rritje të vazhdueshme.

Sa më shumë që i afrohemi Korrikut dhe Gushtit, aq më të shpeshta po bëhen këngët e reja.

Së fundmi, listës i ësht ështuar një tjetër projekt nga artisti me origjinë shqiptare, Kevin Edmonds.

Ky i fundit që po jeton mes Suedisë dhe Kosovës, ardhjet në të cilën i ka shpeshtuar falë angazhimeve, ka lansuar ‘Bjondina’.

Projekti, mes tjerash ka rënë në sy edhe për videoklipin e nxehtë ku modelja kryesore nuk përton të zbulojë më shumë nga ç’pritej.

Për të mos i lënë shumë hapësirë fjalëve, ‘Bjondinën’ e gjeni më poshtë. /Prive.al

VIDEO