Ish kandidatja për deputete pozon… me bikini braziljane

Shpërndaje

Ish-kandidatja për deputete, Arnida Capi ka tërhequr gjithë vëmendjen me setin e radhës. Veshur me bikini të vogla, Arnida ka ekpozuar të pasmet ndërsa është me pamje nga dritarja.E njohur si ish-sekretarja e Spartak Ngjelës, Arnida ka konkuruar në garën për deputete në vitin 2013, por nuk arriti të fitonte.
Duket se Arnida nuk e ka gjetur veten në politikë, dhe në profilin e saj në rrjete sociale nuk mungojnë fotot provokuese.

FOTO

FOTO