Thaçi pret ish-presidentin Bill Clinton (Video)

Shpërndaje

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në një ceremoni shtetërore ka pritur në takim ish-presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton raporton “Zeri.info”.

Clinton dhe Thaçi kanë filluar një takim të përbashkët pas të cilit do të ketë edhe prononcime për media.