Enca vendos t’ju lërë pa gjumë…! (Foto)

Shpërndaje

Enca gjithmonë në karrierën e saj ka ditur të ngjallë provokime me ekspozimin e trupit. Sidomos në klipet e saj ajo gjithmonë është aprë shumë provokuese.

Në këngën e saj të fundit “Jealous” e cila është xhiruar në plazhë, Enca shihetsë bashku me disa vajza të cilat janë me bikini.

Së fundi Enca ka bërë një postim në rrjetin social Instagram ku shihet se po i kalon pushimet e saj verore.

Në këtë foto Enca e ka ekspozuar gjoksin e saj.

Ajo është në shoqërinë e disa vajzave të gjitha me bikini, dhe të cilat shihen se janë shumë seksi.

Enca ka marrë pëlqime të shumta në këtë foto, dhe nuk kanë munguar komentet e shumta nga të famshëm të tjerë.

Foto Instagram ENCA: