Flet gruaja nga Shkupi: Taksisti më sul*moi sepse nuk kishte të më kthejë kusur! (Video)

Shpërndaje

Policia ende është duke punuar në rastin kur një taksist rra*hu një grua në mes të Shkupit, afër hotelit Kontinental. Bëhet fjalë për tridhjetë vjeçaren Dobrilla Stefanovska e cila për Kanal5 e ka sqaruar shkakun për incidentin që ka ndodhur me taksistin.

“Më ofendoi dhe më sul*moi sepse nuk dëshironte të më kthejë kusurin për vozitjen”, ka thënë Stefanovska.

Ajo shton se është nervozuar nga ofendimet e taksistit, prandaj ka dashur t’ia thyejë fshirësit e xhamit, me ç’rast ai e ka përplasur në tokë.

Intervista eshte ne gjuhen maqedone.