Modele gjysmë të zhv*eshura dhe skena të ‘nxehta’ – Enca paralajmëron këngën e re

Shpërndaje

Pas bashkëpunimit me këngëtarin, Muharrem Ahmeti, Enca ka paralajmëruar projektin e ri.

Përmes një postimi në ‘Instagram’, Enca ka zbuluar skena nga videoklipi dhe poashtu datën e lansimit, shkruan Indeksonline.

Në pjesë të shkurta të shkëputura nga klipi, Enca nuk ka lënë anash as këtë herë skenat e ‘nxehta’ e rrethuar me vajza të zhveshura, shkruan Indeksonline.

“Jealous’, së shpejti (ose me sakte të premten po mos i thoni njeriu)”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e videos.

VIDEO