Tayna paralajmëron këngën e re verore “Caliente”

Shpërndaje

Reperja Tayna do ta nisë sezonin veror me një projekt të ri muzikor.

Ajo ka paralajmëruar përmes rrjeteve sociale se kënga e saj e re do të publikohet të shtunën, dhe do të jetë ritmike-verore.

“Caliente” do të mbajë titullin kjo këngët, klipi i së cilës është realizuar në bregdetin shqiptar.

FOTO LINK