Para nisjes në restorant e çon nusën në autolarje (Video)

Shpërndaje

Jemi në sezonën e dasmave dhe tashmë është bërë traditë që pak para nisjes së dasmës nusja dhe dhëndri të fotografohen në natyrë apo ndonjë vend tjetër. Një nuse eshtë detyruar ta lajë fustanin e nusërisë në autolarje për shkak se i është ndotur.

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale ka marrë shumë reagime, ku shihet nusja në autolarje.

Në mbishkrimin e saj shkruan “3 euro vetëm jashtë”, aq sa kushtin edhe larja e një veture

Për më shumë shikoni videon: