Rama foton me Merkelin e zgjedhë si të ditës

Shpërndaje

Kryeministri i Shqipërisë, është takuar me kancelaren gjermane, Angela Merkel, në Samitin e Poznanit që është duke u zhvilluar në Poloni.

Me këtë rast, Merkel dhe Rama janë fotografuar së bashku; pastaj ky i fundit e ka cilësuar si foto të ditës, transmeton Klan Kosova.

Më poshtë mund ta shihni postimin e Kryeministrit Rama në Facebook.