Remzie Osmani thotë ‘Shumë ty të du’ në projektin e ri

Shpërndaje

Këngëtarja Remzie Osmani ka publikuar sonte projektin e saj më të ri.

‘Shumë ty të du’ mban emrin kjo këngë e cila e sjell Remzien ritmike në tinguj verorë.

Kënga është punuar në tekst, melodi e aranzhim nga Nardi teksa për videoklipin është përkujdesur produksioni EMF Creative.

Ky projekt në minutat e parë nga publikimi ka grumbulluar komente mjaft pozitive nga fansat besnikë të këngëtares dhe të plotë ‘Shumë ty të du’ mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al