Luana Vjollca me poza provokuese, zbërthen…në mes të Monte Carlos

Shpërndaje

Ka disa ditë që Luana Vjollca ka filluar pushimet verore, ndërsa udhëtimet për të sa vazhdojnë nga një shtet në tjetrin.

Moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria ka disa ditë që ndodhet në Monte Carlo nga ku dhe po publikon pamje të ndryshme.

Moderatorja e ekranit shqiptar shpeshherë di të jetë edhe provokuese në paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Kësaj radhe ajo ka sjellë poza nga Monte Carlo, ku shfaqet e veshur me një bluzë të kuqe, ndërsa pjesën e poshtme ka veshur pantallona xhins të cilat i ka lënë të zbërthyera.

Luana Vjollca po tregohet mjaft aktive me projekte muzikore, ndërsa ai i fundit për të është kënga me titull “Yalla Habibi” në bashkëpunim me Faydee, e cila u prit mjaft mirë nga publiku ku deri tani numëron afro katër milionë shikime në Youtube./GazetaBlic

FOTO