Tayna zbërthen xhinset, pozon me këmbë…! (Foto)

Shpërndaje

Tayna ka provokuar rënd me xhinse të zbërthyera. Reperja e njohur Tayna i ka provokuar rënd ndjekësit e saj në Instagram. Ajo e ka publikuar një foto të re në të cilën është shfaqur tejet provokative e veshur me xhinse të cilat edhe i ka zbërthyer. “Shpirt i vjeter n’trup t’ri”, ka shkruar ajo pranë imazhit ku edhe ka pranuar komente të ndryshme pozitive dhe jo vetëm.

FOTO INSTAGRAM