Nusja e ish-futbollistit të njohur të Kombëtares sjell FOTO me të gjitha veshjet si princeshë

Shpërndaje

Ish-futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Milot Rashica, i cili aktualist militon në radhët e Kosovës, po i jep fund beqarisë këtë muaj.

Ndërkohë që e fejuara Rashicës, Belkiz Kera, ditët e fundit u përfol shumë në mediat rozë.

Kjo për faktin se e fejuara e Milotit e bëri një festë para dasmës, nga e cila publikoi pamje të shumta në rrjet.

Dhe kur bëhet fjalë për imazhet, disa fotografi nga kjo festë, e organizuar në muajin gusht, Belkizi i publikoi së fundmi në Instagram, ku shihet se ka ndërruar shumë veshje të zgjedhura vetëm për këtë festën.

Ajo është shfaqur si një nuse tipike shqiptare, me dimi e jelek dhe me fustane si të princeshave.

Çifti janë fejuar në vitin 2015 dhe tashmë pas katër vitesh kanë vendosur ta kurorëzojnë lidhjen e tyre në altar.

FOTO

FOTO