“Të dua motër”, Rita Ora zgjedh këtë foto për ta uruar Bebe Rexhën

Shpërndaje

Bebe Rexha sot feston ditëlindjen e 30-të. Bebe Rexha me këtë datë feston ditëlindjen, me këtë rast ka pranuar shumë urime nga miqtë, fansat e kolegët.

Një urim special asaj ia bëri këngëtarja Rita Ora, e cila zgjodhi fotografinë ku shfaqen duke u puthur në buzë dhe i uroi më të mirat Bebes.

“Gëzuar 30 motra për të pa shfajësuarën, motrën time nga një zonjë tjetër, Bebe Rexha. Vazhdoni të jeni zonja trime që jeni! Shpresoj të kesh ditën dhe shfaqjen më të mirë. Të dua motër!”, ka shkruar Rita.

Kujtojmë se dy këngëtaret kanë raporte shumë të mira me njëra-tjetrën dhe shumë herë i kemi parë bashkë.

Foto Insta Story Rita Ora