Aksident i rëndë trafiku në Shkup, lëndohen disa këmbësorë (Foto)

Shpërndaje

Një aksident i rëndë ka ndodhur sonte në bulevardin Ilinden në Shkup afër Shkollës së Mesme “Orce Nikollov”. Dëshmitarët okularë thanë se një motoçiklist në vendkalimin për këmbësorë lëndoi katër gra. Këmbësorët pësuan lëndime të rënda trupore dhe u dërguan në spital. Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin.