Luana publikon pamje nga festa e ‘çmendur’ për ditëlindje

Shpërndaje

Luana Vjollca është dukur joshëse në festën e ditëlindjes, shkruan lajmi.net.

Ajo madje nuk po ndalon së publikuari foto të shumta nga ndeja e organizuar për 28-të vjetorin e saj dhe para pak minutash i ka publikuar edhe disa të tilla.

Luana në to duket joshëse e veshur me një fustan shumë të shkurtër me të cilin si protagonistja e mbrëmjes edhe e ka marrë vëmendjen.

Nga të gjithë njihet si një person i afërt e shumë punëtore. E dëshmon fakti se jo vetëm si prezantuese por edhe në publikimin e projekteve të reja si këngëtare po punon shumë.

VIDEO

FOTO

FOTO