Kaq shumë nuk e keni parë “Çbanen” duke e ekspozuar… (Foto)

Shpërndaje

Aktorja dhe modelja Arjola Demiri ka postuar disa foto tepër provokative në rrjetet sociale. Aktorja, e cila famën e mori nga karakteri i saj i Çbanës në “O sa mirë” e ku ajo luan rolin e një vajze tropojane. Arjola shihet në një komode ku ekspozon gjoksin e saj por edhe linjat e saj tepër seksi. Ajo ka të veshur një fustan të zi për trupi ku theksohen vijat e aktores. “Dielli shndërron mbi mua, kurse ekipi shndërron në ju”, ka shkruar aktorja në Facebook.

FOTO INSTAGRAM