Oriola Marashi edhe njëherë e dëshmon se është një modele bombastike

Shpërndaje

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi edhe pse e re në moshë, vetëm 23 vjeçare, ka marrë vëmendjen e kompanive të njohura si dhe të publikut shqiptarë, shkruan Indeksonline.

Ajo me paraqitjet e saj të ‘zjarrta’ nëpër rrjtet sociale vazhdimisht e dëshmon se është një nga modelet më të bukura, e cila me format e saj trupore ka marrë gjithë vëmendjen.

Oriola është imazh i disa kompanive vendore, madje ajo është vërejtur edhe nga kompani ndërkombëtare, muaj më parë ajo kishte pozuar për markën e njohur ‘Guess’.

FOTO INSTAGRAM