“Tysoni” shqiptar, Nuri Seferi tregon se kush i qëndroi pranë gjatë gjithë jetës (Foto)

Shpërndaje

Boksieri shqiptar i cili njihet edhe si “Tysoni shqiptar”, Nuri Seferi tregon se kush i ka qëndruar gjatë gjithë jetës pranë, kush i ka dhënë forcë, moral dhe kurajo, transmenton ALBAZONE MEDIA.
Më poshtë ju sjellim edhe postimin e tij në facebook:

Me babain tim , Njeriu qe gjithë jeten me qendroi pranë , Duke me dhënë Forcë , Moral dhe Kurajo.
Faleminderit Baba