Vajzat me defa këngë për Vjosën dhe Albinin “live” në emision. Shikoni reagimin e deputetit te LDK-së

Shpërndaje

Vajzat me defa nga Ferizaji i kishin kushtuar një këngë koalicionit LDK-VV që në faktë nuk u arrit.

E gjithë kjo ndodhi në Kojshia Show, ato kënduan Vjosën dhe Albinin..

Shikoni reagimin e deputetit të LDK-së.