Infektohet i gjithë personeli me koronavirusin, ordinanca e Arben Agollit nga Dibra kthehet në karantinë

Shpërndaje

Ordinanca e Arben Agollit, mjekut nga Dibra është kthyer në karantinë.

Këtë njoftim e dha vet Agolli i cili në rrjetin social “Facebook”, ka thënë se personeli mjekësor ka rezultuar pozitiv ndaj korona virusit dhe për këtë arsye ordinanca për 14 ditë do të jetë në karantinë.

“Për shkak se personeli rezultoi pozitiv prej nesër ordinanca është në karantin 2 javë”, ka shkruar Agolli.