Bujar Muli nga Zvicra ‘selam’ radikalit katolik që shau Adem Jasharin! (Video)

Shpërndaje

Bujar Muli i pergjigjet radikalit katolik që shau Adem Jasharin: “Eja ku të dush”!

Kosovari nga Zvicra, Bujar Muli sfidon radikalin katolik shqiptar që po vazhdon të fyen figurën e Adem Jasharit dhe fenë islame!

Bujar Muli në videon e më poshtme ka reagur ashpër ndaj radikalit katolik duke thënë, “më falni për fjalorin e ashpër po smujta me u duru pa e bo këtë video shpresoj që kët mesazh e marrin ata matrapaza të flliqur që shajnë Adem Jasharin!”

Për më tepër shikoni ‘luanin’ shqiptar nga Kosova: