Nusja në Liban pozon për fotot e dasmës, ndërsa në ato momenti ndodh edhe shpërthimi (Video)

Shpërndaje

Një nuse në Liban e cila po pozonte për fotot e dasmës, kapet në momentin kur ndodh shpërthimi në Bejrut, ndërsa nxiton të largohet që aty.

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, ajo gjendej pranë një sheshi të zbrazët në qendër të qytetit afër hotelit, Le Le Grey Hotel.

Kameramani në ato çaste kapi edhe momentin kur ndodhi shpër*thimi në kryeqytetin libanez, ndërsa rruga aty afër mbulohet e tëra në pluhur.

Ndryshe, shpër*thim në Bejrut ka lënë të vde*kur rreth 113 persona, dhe 4,000 të tjerë të lënduar.

Incidenti thuhet të ketë ndodhur në një depo në një port detar, pasi në objekt ishin të ruajtura mjete eksplozive.