Afrim Muqiqi: Pasi VV po del në shesh, ne prej nesër vazhdojmë dasmat

Shpërndaje

Afrim Muqiqi ka thënë se duhet të kthehen dasmat që nga nesër, pasi që po lejohen tubimet politike.

Muqiqi ka thënë se është e turpshme që të pengohet puna e bizneseve dhe të lejohen tubimet politike, siç ishte tubimi i fitores së Vetëvendosjes në Podujevë.

“Është e turpshme të mblidhen keq shumë njerëz, e të dëmtohen bizneset. Do të ketë pasoja të mëdha sepse ka qenë një masë e pakontrolluar./Indeksonline/