Kafeteria në Kumanovë, kafe pa pagesë për Festën e 28 Nëntorit

Shpërndaje

Kafeteria “Caffe Lounge Bar Gallery Chollo” në Kumanovë me rastin e festës së 28 Nëntor do të ofroj kafe pa pagesë për të pranishmit, njofton agjencia e lajmeve INA.

“Të nderuar dashamirë, për hirë të festës kombëtare, pavarsisë së Shqipërisë dhe ditëlindjes së komandantit legjendar Adem Jashari, në kafeterinë Caffe Lounge Bar Gallery Chollo nesër me datë 28.11.2020 për të gjithë të pranishmit kafet do të jenë pa pagesë! Në këto kushte pandemie më e vogla që mund të bëjmë për festën e flamurit! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱”, thuhet një njoftim.