Policia e EULEX-it rrethon shtëpinë e Thaçit (LIVE)

Shpërndaje

Vetura zyrtare të Policisë së EULEX-it dhe Policisë së Kosovës janë parë në mëngjesin e së premtes pranë shtëpisë së ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit.

Ndërkohë, në shtëpinë e Thaçit ka mbërrijtur edhe deputeti Abelard Tahiri, i cili ka qenë këshilltar i ish-presidentit.

Në një video të publikuar shihen veturat zyrtare.