‘Arrestohet vëllai i Xhensila Peres’, moderatorja bëhet për spital nga kamera e fshehtë

Shpërndaje

Ka nisur sot në RTV Ora emisioni më i ri “Expuls” dhe në puntatën e parë i është bërë një kamerë e fshehtë Xhensila Peres.

Moderatori Ronaldo Sharka dhe stafi i RTV Ora e futën në kurth Xhensilën, me justifikimin se ishte e ftuar në studion e lajmeve.

Aty ajo mëson “live” se vëllai i saj është arrestuar me lëndë nar*kotike dhe sikur kishte pasur edhe përp*lasje me ar*më zjarri mes tij dhe Policisë se Shtetit.

Xhensila e shokuar i kërkon spikeres të largohet nga studioja dhe shihet në prapaskenë duke qarë e tme*rruar nga ajo që ka dëgjuar.