Bujar Muli: Kujdes nga mashtruesi Muhamet Gashi nga Breznica! (Foto)

Shpërndaje

Bujar Muli nga Kosova akuzon Muhamet Gashi nga Breznica komuna e Obiliqit, për hajni, shantazhe, rrena, mashtrime, plaçkitje etj.

Gjithashtu Bujar Muli kërkoi nga redaksia jonë që ky lajm të publikohet, dhe të kenë kujdes shumë njerëz që mos mashtrohen nga ky njeri.

Postimi i plotë pa ndërhyrje nga Bujar Muli:

Po ju kshilloj per hir te Zotit keni kujdes nga ky mashtrus I cili quhet Muhamet Gashi nga Breznica komun e Obiliqit

Ky eshte ne gjendje me ju mashtru kinse

Ju ndreq pasosha të serbis,Viza punes po ashtu keni kujdes sepse ju merr edhe kerre pastaj i dergon ne Serbi edhe i shet

Keni kujdes edhe ju qe doni me Konfiguru faqe ose instagram sepse ju genjen duke than se e ka zyren e ti ne Pr jav merret paret dhe Dokumentet pastaj ju zhduket dhe ben dollovere ne emer të juv

Shtiret sikur eshte menagjer po eshte vetem nje hajn,mashtur idiot i cili mundohet me ju vjedh pare.

Andaj per të mos u bo viktim e kti qeni ndokush nga ju po ju kshilloj ta

Shperndani ket Postim….

Lus Policin e Kosoves të merret me ket mashtrus

Allahu e Marrt hak