‘’Demokratët ngrohen në diell’’, Rama publikon videon: Memexhinjtë i zunë vendet. Ja pse u tremb Luli kur pa në ëndërr që…

Shpërndaje

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar një video ironike me Lulzim Bashën dhe koalicionin opozitar ku aleatët kanë deklaruar se do të përfshihen në listat e PD.

Rama thotë se ndërsa memexhinjtë zunë vendet në lista, demokratët ngrohen në diell, sicc shkruhet dhe në video.

Nga ana tjetër ai ka dhe një ironi me Bashën, duke thënë se aleatët ishin arsyeja pse u tremb lideri i demokratëve kur kuptoi se do të ndaloheshin me ligj.

STATUSI NGA EDI RAMA

Meme Party🤣

Ja pse u tremb Luli kur pa në ëndërr që Memet do ndaloheshin me ligj😂

VIDEO