Vajza e Lutës provokon nga dhoma e gjumit…!

Shpërndaje

Lotina Haziri vajza e Lutes ka pr.ovokuar sërish.

Ajo ka sjellë disa imazhe atraktive nga dhoma e gjumit, ku në fokus vuri gjoksin e saj gjigant.

Me një bluzë të zezë e gjoksin e ngritur ajo po duket fantastike.

Ndryshe, Lotina jo rrallë herë është përfolur edhe për jetën e saj private.

Kohë më parë ishte aluduar edhe për një lidhje të mundshme mes saj dhe Endritit- djalit të Hashim Thaçit./Kosovarja/

FOTO INSTAGRAM LOTINA