Vasfije Krasniqi, kandidate për deputete nga Vetëvendosje

Shpërndaje

Gruaja e parë e cila foli publikisht për tme*rrin e përjetuar gjatë luf*tës së fundit në Kosovë, do të kandidojë për deputete në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 14 shkurtit.

Vasfije Krasniqi është pjesë e listës së Lëvizjes Vetëvendosje dhe do ta ketë numrin 4.