Vjosa Osmani: Ditë të bardha po vijnë

Shpërndaje

Ushtruesja e detyrës së Presidentes Vjosa Osmani, po thotë se Kosovën po e presin ditë të mira, ndërsa këtë qëndrim të saj duket se e ndërlidh me zgjedhjet e 14 shkurtit.

Në një fotografi të publikuar ndërsa shihet e shoqëruar me bashkëpartiakë të saj, Vjosa Osmani shkruan se po vijnë ditë të bardha.

”Ditë të bardha po vijnë”, shprehet Osmani në reagimin e saj, të cilit i ka vendosur fotografinë në të cilën shihet edhe këshilltari i saj politik, Faton Peci dhe të tjerë.