KËTU mund ta shikoni LIVE super meçin Joshua-Usyk

Shpërndaje

Tre tituj të peshave të rënda janë gati për luftën e parë të Anthony Joshua në vitin 2021.

Titujt e peshave të rënda WBA, WBO dhe IBF janë në luftë, ndërsa Anthony Joshua përballet me një kundërshtar tjetër të vështirë, Oleksandr Usyk, përcjell ALBAZONE MEDIA.

Meçi mes Joshuas dhe Oleksandr Usyk do të fillojë  pas pak çasteve.

Meçin e madh mund ta shikoni KËTU

Lexo edhe: Në këtë orë fillon super meçi ndërmjet Anthony Joshuas dhe Oleksander Usykit