LAJMI I FUNDIT: Zjarr i madh ka kapluar spitalin modular i shtruar me persona me Covid-19 në Tetovë

Shpërndaje

Para pak çastesh ka ndodhur një shpërthim tek spitali modular i Tetovës.

Video ku shihet se si zjarri ka kapluar spitalin modular. Tani për tani nuk ka informata për viktima eventuale si dhe për shkaqet e zjarrit.

Në vend ngjarje kanë arritur edhe zjarrfikësit dhe po tentojnë të shuajnë zjarrin.