Policia bllokon protestuesit, nuk lejon t’i afrohen selisë së BDI-së

Shpërndaje

Vëllai i El Chekës deklaroi se janë të detyruar që të ndërpresin protestën, duke theksuar se nuk dëshirojnë që të eskaloj situata dhe të ndodhin skenar të paparashikueshëm. Ai për këtë veprim të policisë akuzoi liderin e BDI-së Ali Ahmeti.