Bastiset televizioni “1 TV”, konfiskohet kompjuteri i djalit të Janevës

Shpërndaje

Sonte, gjatë kontrollit në “1 TV”, është konfiskuar dhe kompjuteri i djalit të ish prokurores publike, Katica Janeva, i cili është i punësuar në televizion, ku pronari është i dyshuari i parë Bojan Jovanovski ose Boki13, në ndjekjen e fundit të Prokurorisë për Krimin e Organizuar dhe Korrupsionit, thonë burime nga Prokuroria për “A1on“, transmeton albazone.mk