Djali i Arkanit: “Do të vr*asë”, Mazrekaj: “Do të shkatërroj”

Shpërndaje

Së fundmi këtë e ka bërë edhe në një emision televiziv, transmeton Reporteri.

Ai ka thënë se do të donte që meçi të zhvillohej, dhe se nëse vjen deri te kjo, do ta vrasë boksierin kosovar, në ring.

“E them haptazi, atë nuk e dua dhe do të shkoj ta vr*as në ring, nëse mundem. Ta keni të sigurt. Ai ka një kohë të gjatë që po më acaron, dhe këtë nuk e shoh më vetëm nga ana sportive, më duhet ta them këtë në televizion. Me gjithë qejf do të doja ta pranojë atë meç”, është shprehur Velko.

VIDEO