Enca ua qet flakën me këtë foto

Shpërndaje

Enca mjaft aktive Njëra ndër emrat më të pëlqyer dhe të komentuar të mediave rozë është këngëtarja e njohur, Enca Haxhia. Ajo arrinë të marrë vëmendje me thuajse çdo vëmendje me çdo paraqitje që bënë. Këngëtarja është mjaft aktive në rrjete në rrjete sociale, në të cilat po publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj. Sot, në instagram për 2 milionë e 100 mijë ndjekësit e saj ajo ka publikuar një imazh tejet tërheqës. Me flokë të lëshuara dhe me bikini të nxehta, Enca ka shfaqur linjat e saj trupore, shkruan rtv21.tv

Projekti i fundit i Encës është “Jealous”, i publikuar më 19 korrik, i cili deri tani ka mbi 1 milionë klikime