Treni përplas makinën në Kondovë të Shkupit

Shpërndaje

Para pak çastesh ka ndodhur aksident në Kondovë të Shkupit, ku treni ka përplasur makinën. Siç mësohet shoferi ka pësiar lëndime të lehta dhe është jashtë rrezikut për jetë, nga aksidenti makina ka ngelur pothuajse e shkatërruar.