Bebe Rexha ‘thyen’ limitet për ditëlindjen e 30-të…! (Foto)

Shpërndaje

Bebe Rexha ‘thyen’ limitet për ditëlindjen e 30-të, bën sparkatën gjysmë e zhv*eshur dhe tërbon rrjetin. Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha vazhdon të suprizojë fansat, kësaj here për ditëlindjen e saj. Ajo publikoi një këngë dedikuar 30-vjetorit të lindjes, por mesa duket ylli i muzikës ‘pop’ nuk është mjaftuar me kaq.

Bebe ka çmendur fansat me një foto të publikuar në ‘Instagram’, ku tregon sesi e feston ditëlindjen. Top*less dhe me ta*nga duke bërë spërkatën, ku në të njëjtën kohë bën edhe make-up, këngëtarja është shfaqur shumë se*ksi.

FOTO