Martohet Anxhela Peristeri? Këngëtarja shfaqet e veshur me fustanin e nusërisë

Shpërndaje

Anxhela Peristeri pak minuta më parë ka bërë që portalet të shkruajnë për të dhe të ngrenë dyshime serioze. Gjithçka nis nga një publikim i saj në Instagram, një foto ku ajo shfaqet e veshur me fustan nusërie.

Të shumtë kanë qenë ata që kanë aluduar se ndoshta këngëtarja i ka dhënë fund beqarisë në fshehtësi larg syrit mediatik.

Ndërkohë e vetmja gjë që ajo shkruan në postim është “Shpirt i bukur”.

Sipas “Iconstyle” në fakt bëhet fjalë për një videoklip të ri në të cilin Anxhela do të shfaqet e veshur me fustanin e bardhë të nusërisë.

Fotoja është shkrepur gjatë xhirimeve të klipit të saj më të ri.

Kënga do të jetë në bashkëpunim me një emër të njohur të ekranit, i cili do të shfaqet në fund të klipit si i ftuar special.

Foto Instagram: Anxhela Peristeri