Një gjyshe si Albëria, ekspozon trupin si ‘peshk’ me këtë fustan

Shpërndaje

Albërie Hadërgjonaj është një këngëtare shumë e njohur kosovare.

U bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe që nga ajo kohë Albëria është tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Ndonëse jeton në Amerikë, ajo është e ftuar të këndojë në shumë festa familjare kudo ku ka shqiptarë.

Albëria është aktive edhe në rrjete sociale dhe sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të zi e me të cilin ekspozon trupin si peshk.

FOTO INSTAGRAM